Telif Hakları ve Kullanım Şartları

1- http://www.fizikbilgisi.com fizik ve fizik öğretimi ile ilgili başvuru kaynak sitesidir. Tek amacı fizik bilimine, fizik öğretimine ve öğrencilerimize bir nebze de olsa faydalı olabilmektir. Türkiye Cumhuriyeti Anayasa'sına, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na özenle uymayı ilke edinmiştir.


2- Tarafıma ait olmayan her türlü doküman, materyal vb. için izin alınıp, kaynak olarak belirtilmiştir. İkinci şahıslara, kurumlara, kuruluşlara vb. ait doküman, materyal vb. için kaynaklara başvuru yapılmalıdır.


3- http://www.fizikbilgisi.com sitesine göndermek istediğinz mesaj, yorum, doküman, materyal, resim vb. Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na aykırı olmamalıdır. http://www.fizikbilgisi.com sitesine göndermiş olduğunuz mesaj, yorum, doküman, materyal, resim vb. tüm hukuki sorumluluğu gönderen kişiye aittir. http://www.fizikbilgisi.com sitesinde yayınlanıp, yayınlanmaması tamamen site yönetiminin takdirindedir. Yayınlandığı takdirde herhangi bir maddi karşılık beklenmez. http://www.fizikbilgisi.com sitesine göndermiş olduğunuz mesaj, yorum, doküman, materyal, resim vb. siteden kaldırmak isterseniz fizikbilgisi@gmail.com elektronik posta adresine bilgi vererek, siteden kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.


4- Telif hakları tarafıma ait her türlü doküman, materyal, resim vb. için fizikbilgisi@gmail.com elektronik posta adresi kullanılarak, izin istenmelidir. Kopyalanarak kullanılmak istenen doküman, materyal, resim vb. ne amaçla, nerede kullanılmak istendiği açıkça yazılmalıdır. İzin verildiği takdirde mutlaka kaynak açık ve net olarak, resmi kaynak bildirimine uygun olarak belirtilmelidir. Aksi bir durumda her türlü hukuki sorumluluk peşinen kabul edilmiş sayılır.